RSS

Gizlilik Politikamız

Safe bankKatılımcılarımızın ortakseminer.com sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi nce alınmıştır.

Katılımcılarımızın Sitemize üyelik, eğitim/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, diğer katılımcılar tarafından görüntülenemez.

Katılımcılarımıza ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs)  Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, eğitimlerin ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi  ile iş ortakları ve eğitmenleri tarafından verilebilmesi, çeşitli tanıtım, reklam, iletişim, satış uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi nezdinde saklanabilir, gerekli görülen zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

ortakseminer.com üyeliğinden ayrılmak için ORTAK Seminer Merkezi nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi ne aittir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0232.489 90 31 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, ortak@ortakseminer.com eposta adresinden veya ortakseminer.com adresinden ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi ne ulaşabilirsiniz.

 

Adres

Cumhuriyet Bulvarı No:82/401 Erboy-2 İş hanı Pasaport İzmir

Tel/Fax

t:232.489 90 31   f:232.484 91 37

 

ORTAK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi

Print Friendly

  • Bize Ulaşın

     

    Ön Kayıt/Bilgi İstek Formu -Eğitimlerimizden haberdar olmak ya da size ulaşmamız için form doldurunuz

    email